Sufity napinane

Alteza - LogoSystem sufitów napinanych to nowoczesna i ekonomiczna możliwość aranżacji wnętrza, ograniczona jedynie wyobraźnią klienta. Sufity napinane posiadają bogatą paletę kolorów folii (zarówno błyszczących jak i matowych), dowolnych kształtów sufitów (konstrukcje wielopoziomowe, płaskie, z wykorzystaniem łuków, owali i innych figur geometrycznych), oraz dają możliwość wykonania na nich nadruku według własnego pomysłu. Dzięki wszechstronności wykonania doskonale prezentują się zarówno w pomieszczeniach mieszkalnych jak i lokalach użyteczności publicznej. Są atrakcyjnym akcentem zarówno w przytulnym mieszkaniu, jak i na dużych powierzchniach sal konferencyjnych, wystawowych.

Sufit napinany jest bardzo lekki, co nie powoduje obciążenia istniejącego stropu. Za jego pomocą można obniżać wysokie pomieszczenia, a w przypadku niskich pomieszczeń nie powoduje ich obniżenia, gdyż montowany jest na profilach przysufitowych o grubości ok. 20 mm. W suficie napinanym można montować punkty oświetlenia tradycyjnego i niekonwencjonalnego (led, światłowód) oraz podświetlać go od góry. W suficie napinanym można również montować systemy wentylacji i nawiewu. Sufit napinany jest wodoodporny. Jeżeli zaistnieje taka potrzeba, sufit można umyć za pomocą wody i dostępnych środków czystości.

Montaż sufitu napinanego trwa zaledwie kilka godzin i prowadzony jest metodą bezpyłową. Nie trzeba więc ani wynosić mebli z pomieszczenia, ani martwić się o kurz, który powstaje przy zakładaniu zwykłego sufitu podwieszanego. Takich możliwości z pewnością nie daje tradycyjna zabudowa z G/K. Poza oszczędnością czasu i czystością montażu, sufit napinany daje nieograniczone efekty wizualne. Innowacyjna technologia umożliwia nadanie każdemu wnętrzu niepowtarzalnego wyglądu. W odróżnieniu od tradycyjnych sufitów podwieszanych, pozwalają one na całkowitą dowolność nie tylko w doborze koloru czy faktury, ale również kształtu sufitu. Nowatorski system montażu sprawia, że poza walorami estetycznymi mogą też pełnić funkcję ochronną (np. przed zalaniem). Niska cena w połączeniu z szeroką paletą możliwości aranżacji wnętrz to powody, dla których sufity napinane są coraz częściej wybierane.

Jako certyfikowany montażysta sufitów napinanych (sprawdź certyfikat) oferuję doradztwo oraz profesjonalne usługi montażu. Podczas realizacji zlecenia korzystam ze sprawdzonych, wysokojakościowych, bezpiecznych dla zdrowia wyrobów firmy Alteza – lidera wśród producentów sufitów napinanych, która oferuje największy na rynku wybór kolorów folii, a także daje na swoje wyroby 15 lat gwarancji.

Gorąco zachęcam do tak prostej, a zarazem tak spektakularnej zmiany swojego wnętrza!

Sprawdź certyfikat jakości firmy Alteza.

Przykładowe zastosowanie sufitów napinanych: