Referencje

Rzetelność i fachowość mojej firmy remontowo-budowlanej SEBIRO potwierdzają referencje wystawione przez Klientów z Warszawy i okolic.


W związku z przeprowadzonym kompleksowym remontem naszego mieszkania (50 m2) wystawiamy niniejsze referencje Panu Sebastianowi Książkiewicz – właścicielowi firmy Sebiro. Na gruntowny remont naszego mieszkania składały się prace wyburzeniowe, murarskie, hydrauliczne, G/K, elektryczne oraz glazurnicze. Prace były wykonywane rzetelnie, zgodnie z ustaleniami oraz pozostawiano po sobie porządek. Pan Sebastian służył fachową radą i dzielił się ciekawymi pomysłami, z części których postanowiliśmy skorzystać. Z pewnością, poza wiedzą i doświadczeniem w pracach budowlanych, Pan Sebastian posiada umiejętności dekoratorskie i pomógł nam stylowo wykończyć nasze mieszkanko. Wykonany remont oceniamy bardzo dobrze i szczerze polecamy usługi oferowane przez firmę Pana Sebastiana.

Tomasz i Małgorzata Smolińscy
tel. 512 342 748


Z Panem Sebastianem współpracuję od kilku lat. W tym czasie przeprowadził wraz ze swoją ekipą wszechstronny remont mojego domu oraz kompleksowe remonty domów i mieszkań dla moich znajomych i rodziny. Odnowił także pomieszczenia w mojej firmie „Sepa”. Nigdy nie miałem większych zastrzeżeń do jego pracy. Dla mnie ważne było to, iż zapewniał całościowe wykonanie prac, dlatego nie musiałem martwić się szukaniem wykonawców z różnych branż. W trakcie prac podpowiadał mi rozwiązania, starał się doradzać tak jakby robił remont dla siebie. Poproszony, sam bez problemów dokonywał zakupów potrzebnych części i materiałów. Polecałem Pana Sebastiana wielu znajomym, od których później słyszałem pochlebne oceny. Chociaż wolny termin u Pana Książkiewicza zwykle musiałem dużo wcześniej rezerwować, to warto jest czasami trochę dłużej poczekać, ale mieć gwarancję wykonania robót i spokój.

Sebastian Panasz
tel. 793 999 313


Sebiro mogę polecić bo są prawdziwymi fachowcami. Poza tym mają niewygórowane ceny, średnie na rynku. Pan Książkiewicz jest człowiekiem nie robiącym problemów i bardzo konkretnie można się z nim dogadać. Wszystko w moim mieszkaniu wykonali sprawnie i dokładnie.

Arkadiusz Wielgat
tel. 602 279 125


Remont to z samego wyobrażenia był dla mnie koszmar. Pan Sebastian pomógł mi przetrwać i to w miarę bezboleśnie i szybko. Polecam tą firmę dla zabieganych i nie mających czasu. Wszystko dopilnują, kupią i na końcu jeszcze posprzątają :)

Anna Danieluk
tel. 609 511 770


Dobra ekipa remontowa. Wszystko na czas i zgodnie ze zleceniem. Fachowa robota. Co najważniejsze Panowie nie piją, co nie zawsze z doświadczenia wiem jest standardem w tej branży. Polecam wszystkim!

Marek Borowski
tel. 662 286 838